Firmamız olarak, vidanjör hizmetleri alanında da Ankara ilinde yanınızdayız. Profesyonel nitelikte verdiğimiz vidanjör hizmetlerini modern vidanjör araçlarıyla size sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz araçlar sayesinde kanal temizliğinden fosseptik temizliğine kadar tam anlamıyla her türlü kanalizasyon açma hizmetini sizlere sunuyoruz. Bünyemizde yer alan vidanjör araçlarının tamamı ASKİ ‘den alınması gereken izin belgesine sahiptir. Bu sayede atık suları da kanala dökme yetkisi vardır.

Bir firmadan Vidanjör Hizmetleri almak istiyorsanız sahip olduğu belgeleri sormanızda fayda vardır. Çünkü Vidanjör Hizmetleri bünyesinde iyi bir şekilde hizmet vermesi için bazı belgelerinin olması gerekmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekibimizle kanal altyapılarınızın yenilenmesini sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra atık suları çekme işlemini de gerçekleştiriyoruz. Günümüzün modern teknolojik imkânlarından firmamız olarak en iyi şekilde yararlanıyoruz. Bünyemizdeki tüm Vidanjör araçları son teknolojidedir. Alanımızdaki gelişmeleri iyi bir şekilde takip etmek işimizi daha iyi yapmamızı sağlayan bir etkendir. Bunu bildiğimizden dolayı bu doğrultuda hareket ediyoruz. Vidanjör Hizmetleri almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Vidanjör Hizmeti

Vidanjörler Ne İşe Yarar?

Yerleşim yerlerinde apartman giderlerinin döküldüğü kanalizasyon hatları yer almaktadır. Bu gider boruları çeşitli sebeplerden dolayı zaman zaman tıkanabilir. Bu tıkanıklığın nedenleri çeşitli olabilir. Yapım aşamasındaki bir sorundan kaynaklı olabilir. Bunun yanı sıra yanlış atıkların boruda olmasından kaynaklı da olabilir.

İkinci sebebi kullanıcı hatasından dolayı ortaya çıkan tıkanıklıklar olarak adlandırmaktayız. Söz konusu tıkanıklığın kısa bir sürede açılmaması etrafta oturan insanlara çeşitli sorunlar yaratacaktır. Örneğin kötü bir koku sokağı kaplayacaktır. Bunun yanı sıra hijyen yani temizlik konusunda da çeşitli sorunlar yaşanacaktır. Tüm bunlardan dolayı bu boruların en kısa süre içerisinde onarılması oldukça önemlidir.

Firmamız bünyesinde yer alan vidanjör araçları sayesinde fosseptik kuyuları en kısa sürede boşaltılabilir. Bu sayede de oluşan tıkanıklık ortadan kalkar. Tıkanıklığın ortadan kalkmasıyla birlikte ortaya çıkan kötü koku da kaybolur. Ayrıca daha hijyenik bir ortam oluşur. Bu sayede etrafta oturan insanlar için güvenli bir ortam sağlanır. Vidanjör Hizmetleri, sadece sokaklardaki boruların açılmasını sağlamaz. Evimizin içerisindeki boruların da temizlenmesi aynı prensip yoluyla olur. Tüm bunlardan anlayacağınız üzere aslında Bunlar hayatımızın her yerinde gereklidir. Bundan dolayı bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmalıyız. Eğer bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemize bakabilirsiniz. Sitemizde Vidanjör Hizmetleri konusunda birçok başlık yer almaktadır. Bunları okuyabilirsiniz.

Vidanjör Hizmeti

Hangi Durumlarda Vidanjör Hizmetleri Almalıyız?

Vidanjör hizmetlerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Bir önceki başlıkta da bu duruma biraz değinmiştik. Hem sokaktaki kanalların açılması hem de evimizin içerisindeki boruların açılmasında gereklidir. Ev, inşaat, fabrika gibi kanalizasyon hattı olan yani aklınıza gelebilecek her yerde vidanjöre ihtiyaç söz konusudur.

Söz konusu bunlar sayesinde şehir kanalizasyon altyapısının boşaltılması işlemi gerçekleşir. Bunun yanı sıra kötü kokunun ve tıkanıklığın giderilmesini de bu sayede sağlanacaktır. Genel anlamda aşağıdaki problem alanlarında Vidanjör Hizmetleri işlemi almak gerekir:

 • Atık suyun tahliye edilmesi,
 • Boru ve kanal kısımlarının görüntülenme hizmetlerinde,
 • Boruların ve kanalların tıkanıklıkların giderilme işleminde,
 • Kanal temizliği yapmak için,
 • Kanalizasyon hattının iyi bir şekilde açılabilmesi işleminde,
 • Fosseptik çukurlarının içinin boşaltılması,
 • Fosseptik çukurlarının iç temizliğinin yapılması işleminde,
 • Banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklardaki tıkanıklıkların giderilmesi işleminde.
   
  Siz değerli vatandaşlarımızda vidanjör hizmeti almak için bizleri 7/24 rahatlıkla arayabilirsiniz. 
  internet sitemizde yapmış olduğumuz tüm hizmetleri okuyabilirsiniz.